Sbor dobrovolných hasičů Drnovice Vás srdečně zve na slavnostní předání nové CAS20/4000/240-S2R na podvozku Tatra 815 TerrNo1 a současně na oslavy 125. výročí od svého založení.

Vše důležité bude probíhat v sobotu 11. srpna a v neděli 12. srpna 2018.

Součástí bude i den otevřených dveří na požární zbrojnici. Zde si můžete prohlédnout prostory, které využíváme jak pro činnost zásahovou (šatny, sociální zázemí, garáže) tak i pro činnost našeho sboru (klubovna mladých hasičů, nově zrekonstruovaná síň tradic, atd.).

K tomu všemu bude vystavena kompletní technika, kterou v Drnovicích disponujeme a budete mít možnost si vše do nejbližšího detailu prohlédnout. K zodpovězení Vašich dotazů Vám budou po oba dny k dispozici naši členové, kteří Vám vše rádi předvedou a dotazy zodpoví.

Po oba dny budete mít také jedinečnou možnost zakoupit si památeční hrnečky s motivy požární techniky, která byla v Drnovicích za posledních 60 let dislokována.

Těšíme se na Vaši účast.

Pozvánka 2