Jménem SDH Drnovice si Vás dovolujeme pozvat na I. ročník memoriálu Antonína Bastla, který se uskuteční v sobotu 1. června 2024 na hasičském cvičišti a ve sportovním areálu v Drnovicích.

Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Pozvanka JPEG

V sobotu 13. dubna 2024, v době od 8:00 hod. do 12:00 hod., provedou členové SDH Drnovice v naší obci sběr kovového odpadu.
Žádáme občany, aby nepotřebný železný odpad připravili před své domy, odkud bude odvezen. V případě potřeby neváhejte kontaktovat členy SDH, kteří zajistí pomoc s vynesením sběru.
Děkujeme Vám za spolupráci.

Sraz členů je v 8:00 hod. u hasičské zbrojnice.
Snimek obrazovky 2024 04 08 v 19.46.21

Ve statistice zásahů přibyl středeční zásah jednotky ve Vyškově, v akcích jednotky info z nedělní stáže a v soutěžích mladých hasičů článek z veleúspěšné výpravy na soutěž do Ostravy :-)

020

V únoru jsme pokáceli několik stromů v Ježkovicích, cvičili záchranu osob a nebo předvedli něco málo z naší činnosti dětem z naší MŠ - na to vše se můžete podívat ve fotogalerii jednotky SDH. Ale také jsme si užili společné bruslení na zimním stadionu ve Vyškově :-)