Pátek 17. června 2016 patřil opět dětem z naší mateřské školy a jejich návštěvě v hasičské zbrojnici. Pro všechny byla připravena ukázka z disciplín hry PLAMEN a následně si děti mohly některé pasáže i vyzkoušet. Druhým stanovištěm byla požární technika. Zde byla přistavena naše vozidla a prvovýjezdová cisterna z požární stanice Vyškov. Zde se děti dozvěděly, co takové hasičské auto veze a k čemu všechna ta výbava slouží. Měly možnost si prohlédnout i vyprošťovací zařízení a do každého z aut si vlézt. Dalším stanovištěm bylo „hašení“ domečku z hydrantu, kde si malí návštěvníci mohli vyzkoušet práci s hasičskou proudnicí a uhasit domeček. Poslední zastávkou byla prohlídka požární zbrojnice. Po absolvování všech stanovišť bylo pro děti připraveno vyhodnocení soutěže Požární ochrana očima dětí a na závěr každý dostal sladký balíček. Poté jsme se rozloučili a celou akci ukončili.