Další soutěž Vyškovského Soptíka uspořádal SDH Luleč v neděli 10. května na cvičišti Brdy. Soutěže jsme se zúčastnili se 2 družstvy mladších a 2 starších. Na požárním útoku se příliš nedařilo. Obsadili jsme 9. a 14. místo v mladších a 8. a 9. místo ve starších. V disciplíně 4x60 m jsme si však vybojovali medailové umístění. Mladší žáci obsadili 1. a 3. místo, starší žáci vybojovali 1. a 4. místo.


