V sobotu 18. 11. 2023 se u nás konal 18. ročník závodu v uzlové štafetě. Soutěž se uskutečnila v místním kulturním domě. Závodů se zúčastnilo celkem 76 čtyřčlenných družstev. Kategorie byly opět rozděleny na jednotlivé časové úseky. Nejprve začínala kategorie přípravka, pak následovala kategorie mladší a celodenní závody uzavírala kategorie starších žáků. Bylo to takto realizováno z důvodu, aby děti nemusely tak dlouho čekat a průběh byl hladší a rychlejší.

V kategorii přípravka se letos utkalo 15 družstev, z toho čtyři domácí. Jedno z našich družstev byly úplně nejmladší děti soutěže – všem členům byly teprve 3 roky. Ve velké konkurenci naši nejmenší obstáli a obsadili 3., 7., 14., 15. místo.

Kategorie mladší se účastnilo 30 družstev, z toho pět našich družstev. V kategorii mladší se našim družstvům bohužel nepovedlo probojovat do nejlepší čtverky, a tak jsme zde letos nezískali žádnou medaili. Naše družstva se umístila na 5., 10., 14., 16. a 28. místě.

Nejstarších družstev bylo 31. Domácí barvy hájily letos 3 týmy. Ani nejstarším se nezadařilo získat medailové umístění, ale moc se snažili.

Umístili jsme se na 7., 14. a 16. místě.

Závěrem bychom rádi poděkovali všem sponzorům, díky kterým se nám podařilo pro děti připravit hodnotné ceny hodny jejich báječných výkonů. Kromě hodnotných cen první čtyři družstva v každé kategorii obdržela krásné dřevěné medaile.