Na podzim trávíme s mladými hasiči společný čas nejen přípravou na soutěže, ale i tvořením a zábavou.

V říjnu jsme uspořádali veřejnou drakiádu na poli za hřbitovem. Krásné slunečné a větrné počasí přilákalo celkem 68 dětí. Každé dítko od nás obdrželo sladký nápoj a odměnu.

Listopad se nesl v duchu tvoření, kdy jsme nejprve vyráběli z keramické hlíny krásné výrobky, u kterých se děti velice bavily. Svoji šikovnost předvedly i na další schůzce, kde jsme pro změnu zdobili perníčky. V tomto měsíci jsme také začali navštěvovat školní tělocvičnu a sokolovnu, kde se bavíme pohybovými hrami a udržujeme si fyzickou zdatnost.

V prosinci potom některé děti vystoupily na Valné hromadě SDH Drnovice, kde přednesly básně s hasičskou tématikou a Robin předvedl své hudební nadání hrou na saxofon. Závěr roku opět patřil zábavě a občerstvení na vánočních besídkách.

IMG 20221214 175329