Co se stalo: Požár hospodářských stavení  Místo události: Vyškov, ul. Brněnská Datum: 31. 3. 2023, 01:56 - 03:47
Počet členů: 14  Jednotek: 3 Technika: CAS20, CAS32

K nahlášenému požáru hospodářských přístavků na Brněnskou ulici ve Vyškově jsme vyjížděli spolu s jednotkou HZS JHM CHS (centrální hasičská stanice) Vyškov a JSDHo Vyškov. Po příjezdu na místo události jsme na pokyn velitele zásahu utvořili druhý proud od rozdělovače s cílem lokalizace a likvidace požáru. Veškeré práce probíhaly v dýchacích přístrojích a velkým pomocníkem nám byla termokamera. Jednalo se o požár kurníků a kotců pro hospodářská zvířata. Vyjma hašení jsme prováděli také záchranu přeživšího drobného zvířectva, osvětlení místa zásahu a doplňování vody do CAS20 CHS Vyškov.

Po likvidaci požáru jsem se vrátili zpět na svoji základnu v Drnovicích.