Co se stalo: Požár bytu v panelovém domě

Místo události: Vyškov Datum: 21. 6. 2022, 8:48 - 9:25
Počet členů: 10  Jednotek: 3

Technika: CAS20, CAS32

Další dopolední výjezd na nás čekal v úterý 21. června. Tentokrát jsme byli vysláni k požáru bytu v panelovém domě na ulici Dukelská ve Vyškově a to s oběma cisternami. Za 8 minut od vyhlášení poplachu vyjíždíme s CAS20 (1+3) a následně i CAS32 (1+2). Za další 4 minuty jsme již na místě a při příjezdu je vidět stoupající sloup kouře z bytu. Velitel družstva se vydal na průzkum, kterým bylo zjištěno že členové JSDH Vyškov spolu s dvěma příslušníky HS Vyškov mají požár již lokalizován. Naši členové byli po tuto dobu připraveni v dýchací technice před objektem v záloze. Po příjezdu další techniky HS Vyškov, která byla tou dobou na cvičení se po dohodě s velitelem zásahu vracíme zpět na základnu.